Objavljen preliminarni raspored nastave za zimski semestar ak. godine 2020./2021.

Drage studentice i studenti!
Obavještavamo vas da je u aplikaciji FOI nastava dostupan preliminarni raspored nastave za zimski semestar akademske godine 2020./2021., za sve studije za koje se nastava održava u Varaždinu. Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u aplikaciji FOI nastava.

Pismo dekanice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep studentima FOI-ja

Poštovane studentice i studenti, objavljujemo pismo koje je dekanica prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep uputila studentima Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu uoči početka nove akademske godine 2020./2021.

Upute za organizaciju i provođenje nastave za sve studente u zimskom semestru ak. godine 2020./2021.

Poštovane studentice i studenti, obzirom na situaciju vezanu uz pandemiju koronavirusa, donosimo vam upute za organizaciju i provođenje nastave za studente na Fakultetu organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu u zimskom semestru ak. godine 2020./2021. koje možete pročitati ovdje.

Online praćenje nastave - važne informacije!

Poštovane studentice i studenti, prema uputama MZO i odluci rektora Sveučilišta u Zagrebu, na Fakultetu organizacije i informatike nastava će se do 29. ožujka 2020. godine odvijati na daljinu putem sustava za e-učenje (https://elf.foi.hr/). Molimo vas da ozbiljno shvatite prelazak na ovaj oblik izvođenja nastave, kako biste uspješno savladali ishode učenja.