STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 02. studenoga 2020. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.

Poziv studentima na VIRTUALNU INFO TRIBINU o Erasmus+ praksi u ljetnom semestru

Info tribinu organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja i to putem BigBlueButton platforme, u četvrtak 5. studenoga s početkom u 13 sati. Predviđeno trajanje info tribine je sat vremena. Na tribini će studenti imati priliku čuti sve važne informacije vezane uz Erasmus+ stručnu praksu.

Natječaj za stipendiranje studenata za akademsku 2020./2021. godinu

Zaklada Novo Sutra objavila je Natječaj za stipendiranje studenata za ak. godinu 2020./2021. Konkurirati natječaju mogu studenti 2. i 3. godine preddiplomskog te 1. godine diplomskog studija (ili 4.godine integriranog studija). Detalje natječaja provjerite u nastavku.

Tvrtka Comping raspisala natječaj za stipendije

ICT tvrtka Comping raspisuje novi stipendijski natječaj za studente STEM područja. Traže studente 3. godine preddiplomskog studija i 1. godine diplomskog studija. Studenti se mogu prijaviti na natječaj putem linka.