Objava rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

FOI dobio priznanje za najbolji virtualni štand na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Iako virtualno, Fakultet organizacije i informatike i ove je godine sudjelovao na Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja se održavala od 19. do 21. studenoga 2020. godine. Bila je to 25. po redu Smotra Svučilišta u Zagrebu.

Objava rang-lista za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 02. studenoga 2020. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.

Pismo dekanice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep studentima FOI-ja

Poštovane studentice i studenti, objavljujemo pismo koje je dekanica prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep uputila studentima Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu uoči početka nove akademske godine 2020./2021.

Sve o upisima u novu akademsku godinu 2020./2021.

Poštovane studentice i studenti, u nastavku objavljujemo sve informacije o upisima na preddiplomske i diplomske studije te o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Online praćenje nastave - važne informacije!

Poštovane studentice i studenti, prema uputama MZO i odluci rektora Sveučilišta u Zagrebu, na Fakultetu organizacije i informatike nastava će se do 29. ožujka 2020. godine odvijati na daljinu putem sustava za e-učenje (https://elf.foi.hr/). Molimo vas da ozbiljno shvatite prelazak na ovaj oblik izvođenja nastave, kako biste uspješno savladali ishode učenja.