Odluka vezana uz organizaciju studiranja studenata sa prebivalištem u Sisačko - moslavačkoj županiji

Poštovane studentice i studenti, dana 31. prosinca 2020. godine, na temelju zaključaka Uprave Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta donijela je odluku vezanu uz organizaciju studiranja studenata na svim studijskim smjerovima sa prebivalištem u Sisačko – moslavačkoj županiji zbog razornih potresa koji su pogodili navedeno područje.

VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 7. siječnja do 31. siječnja 2021.

Nastava na Fakultetu na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju (Varaždin i studijski centri) u razdoblju od 7. siječnja do 31. siječnja 2021. će se izvoditi na daljinu u potpunosti (scenarij C).

Rok za ispunjavanje studentske ankete o percepciji izvođenja nastave

Poštovane studentice i studenti, kako bi se dobile povratne informacije vezano uz percepciju kvalitete nastave s ciljem njezinog unaprjeđenja, rok za ispunjavanje ankete je produljen do 23. prosinca 2020., do kraja dana. Više možete pročitati u vezanoj vijesti.

Studentska anketa o percepciji izvođenja nastave

Poštovane studentice i studenti, kako bi se dobile povratne informacije vezano uz percepciju kvalitete nastave s ciljem njezinog unaprjeđenja, od 14. do 20. prosinca 2020. godine provest će se anketiranje koje će uključivati anketu o percepciji kvalitete izvođenja nastave na studiju (koja se ispunjava jednom), te anketu o percepciji kvalitete izvođenja nastave na predmetima u ovom semestru.

Objava rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

FER-ova poslovna radionica: Produljenje životnog vijeka video igre

Na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, u utorak, 8. prosinca 2020. u 17:00 sati održati će se poslovna radionica na temu "Produljenje životnog vijeka video igre" uz gosta Damira Šlogara, osnivača tvrtke Big Blue Bubble. Radionica će se održati online putem platforme MS Teams. Pozivamo studente FOI-ja koji žele da se priključe radionici.

VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 30. studenoga do 23. prosinca 2020.

Nastava na Fakultetu na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju (Varaždin i studijski centri) u razdoblju od 30. studenoga do 23. prosinca 2020. će se izvoditi na daljinu u potpunosti (scenarij C).

FOI dobio priznanje za najbolji virtualni štand na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Iako virtualno, Fakultet organizacije i informatike i ove je godine sudjelovao na Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja se održavala od 19. do 21. studenoga 2020. godine. Bila je to 25. po redu Smotra Svučilišta u Zagrebu.