Specijalizirane radionice na FOI-ju u mjesecu rujnu!

Edukacije će pokrivati aktualna područja kao što je Internet stvari, nove tehnike dizajna korisničkog iskustva, dizajn web kompetitivnih web sučelja, razvoj menadžerskih i poduzetničkih vještina, primjene analitika i prediktivna analitika. Prijave su krenule pa stoga požurite jer su mjesta ograničena!

Obavijest o biračkim mjestima za izbor predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta i FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkim mjestima za Studentske izbore koji će se održati 28. i 29. ožujka 2017. godine.

Kandidature za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 14., 15. i 16. ožujka u terminima od 14 do 16 sati.