Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu izvan Europe u ak. god. 2018./2019.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2018./19. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za stipendije za studentsku razmjenu u Singapuru u ak. god. 2018./2019.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih studija za razmjenu na Nacionalnom Sveučilištu u Singapuru. Rok za prijavu je 6. srpnja 2018.

Stipendije Njemačkog saveznog parlamenta 2019.

Stipendije su namijenjene mladima sa završenim studijem, a rok za prijavu je 30. lipnja 2018.

Natječaj za dodjelu stipendija stranim studentima za studij u Japanu 2019. godine

Stipendije su namijenjene za preddiplomski, diplomski i poslijediplomski istraživački studij te stručni studij i stručno usavršavanje na višim školama. Rok za prijavu je 8. lipnja 2018.

Prilika za sudjelovanje na trotjednoj ljetnoj školi u Francuskoj 2018 - Poziv za iskaz interesa

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu u području IT-a u razdoblju od 2. do 20. srpnja 2018. godine.

Raspisan natječaj za stipendije Slovačke Republike – za studente, nastavnike i istraživače

Nacionalni program stipendiranja Slovačke Republike (“The National Scholarship Programme of the Slovak Republic” – NSP) podupire mobilnosti studenata, doktorskih studenata, sveučilišnih nastavnika, istraživača i umjetnika. Rok za prijavu je 30. travnja 2018. godine.