Sudjelujte u mobilnosti u CEEPUS mreži!
ceepus logo

FOI je partner u CEEPUS mreži pod nazivom “Primjena i prilagodba sustava za e-učenje u području proizvodnog inženjerstva u Srednjoeuropskoj regiji (CIII-RO-0202-15-2122)”. Za akademsku godinu 2021/2022, FOI je dobio mogućnost ostvarenja 1 semestralne mobilnosti za studente u Mariboru.

WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne studente
welcome week foi

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja organizira Welcome week – Tjedan dobrodošlice za dolazne strane studente koji će na FOI-ju studirati u zimskom semestru, a neki od njih i u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022. Program će se održati u razdoblju od 27. rujna do 1. listopada.

FOI postao partner u CEEPUS mreži!

FOI je postao partner u CEEPUS mreži pod nazivom “Primjena i prilagodba sustava za e-učenje u području proizvodnog inženjerstva u Srednjoeuropskoj regiji (CIII-RO-0202-15-2122)”. Uz FOI, u mrežu je povezano još 31 sveučilište ili sastavnica iz država područja središnje Europe.

Održani FOI International Days 2021

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održani su Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2021. Iako su ovogodišnji, 13. po redu, Dani međunarodne suradnje FOI-ja, održani virtualno, ciljevi ovog dvodnevnog događanja ostali su jednaki kao i prošlih godina. To su u prvom redu umrežavanje sudionika, dijeljenje najboljih praksi i ideja, promoviranje međunarodnih i projektnih aktivnosti FOI-ja, kao i partnerskih sveučilišta i fakulteta.

Priključite se događanju FOI International Days 2021

Pozivamo sve zainteresirane nastavnike, studente i nenastavno osoblje Fakulteta organizacije i informatike da nam se pridruže u čevrtak i petak, 20. i 21. svibnja 2021. na danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2021.

FOI sklopio nove Erasmus+ sporazume o suradnji s čak 3 strana sveučilišta

Sporazumi su sklopljeni sa Sveučilištem Oulu (Finska), Sveučilištem Deusto (Španjolska) i Koc sveučilištem u Istanbulu (Turska). Ovi bilateralni sporazumi predviđaju razmjenu studenata i nastavnika kroz Erasmus+ program mobilnosti.

Otvorene prijave za Međunarodnu ljetnu školu Sveučilišta u Grazu 2021 (GUSEGG)

Otvoren je poziv za prijavu na Graz International Summer School Seggau 2021 (GUSEGG). Ljetna škola će se za međunarodne studente održavati online, od 4. do 10. srpnja 2021. Rok za prijavu je 31. ožujka 2021.

Održan 5. Erasmus+ info dan na FOI-ju

U srijedu, 27. siječnja 2021. na Fakultetu organizacije i informatike je održan 5. po redu Erasmus+ info dan u organizaciji Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja, ove godine u virtualnom obliku. Na ovome događanju studenti FOI-ja su mogli saznati više o mogućnostima za mobilnost kroz Erasmus+ program (studijskom boravku i stručnoj praksi) te čuti iskustva studenata koji su sudjelovali u Erasmusu.