FOI sklopio sporazum s Karlsruhe Institute of Technology u Njemačkoj

Novi bilateralni sporazum između FOI-ja i KIT-ja predviđa razmjenu studenata i nastavnika kroz Erasmus+ program mobilnosti.

Poziv studentima da se uključe u online FOI Student Buddy program

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Ako je vaš odgovor da, onda je vrijeme da se prijavite u online FOI Student Buddy program.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi?

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 10th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati u srpnju 2020. godine.

Predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj i stipendija francuske vlade

U petak, 6. ožujka 2020. u 11:00 sati u Vijećnici FOI-ja održat će se predstavljanje mogućnosti za studiranje u Francuskoj te stipendija francuske vlade za ak. godinu 2020./21.

WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u tjednu od 24. do 28. veljače 2020. godine organizira FOI Welcome Week - Tjedan dobrodošlice za strane studente koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2019./20.

FOI sklopio sporazum s talijanskim Sveučilištem u L’Aquili

Početkom prosinca 2019. godine delegacija Fakulteta organizacije i informatike je na poziv profesora Henryija Muccinija posjetila Sveučilište u L’Aquili, Italija. Posjet je rezultirao potpisivanjem sporazuma o suradnji u okviru programa mobilnosti Erasmus+.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro na FOI stiže nova grupa studenata iz inozemstva, a mi želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Buddyija – prijavi se!