Posjet partnerskoj ustanovi ESIEA u Francuskoj

U periodu od 15. do 19. listopada 2018. godine u okviru Erasmus+ programa djelatnice FOI-ja Ivana Fojs i Ana Horvat posjetile su francusku partnersku ustanovu École d'ingénieurs du monde numérique (ESIEA).

Gostovanje doc. dr. sc. Simone Sternad Zabukovšek sa Sveučilišta u Mariboru na FOI-ju

Fakultet organizacije i informatike ugošćuje doc. dr. sc. Simonu Sternad Zabukovšek s Ekonomsko-poslovne fakultete Univerze v Mariboru. Cilj posjeta je produbljivanje suradnje i zajedničko istraživanje.

Održani dani međunarodne suradnje na FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike su se u razdoblju od 9. do 11. svibnja 2018. održali dani međunarodne  suradnje.

Najava - FOI international days 2018

Po prvi puta ove godine tradicionalni dan međunarodne suradnje Fakulteta organizacije i informatike postaje FOI international days. Pozivamo vas da nam se pridružite od 9. do 11. svibnja 2018.