Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University je gošća predavačica na FOI-ju

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University, Scott College of Business gošća je predavačica na FOI-ju, gdje je u utorak, 12. ožujka 2024. održala i pozvano predavanje studenticama i studentima te zainteresiranim nastavnicima na temu Developing an entrepreneurial Mindset”.

FOI International Days 2024 ove godine od 15. do 17. svibnja 2024.

Ovogodišnji dani Međunarodne suradnje na FOI-ju održavat će se od 15. do 17. svibnja 2024. Više informacija uskoro!

Vijest o Fakultetu organizacije i informatike objavljena u glasilu Indiana State University "ISU today" u SAD-u

Vijest o posjeti izv. prof. dr. sc. Kuntalu Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business objavljena je u službenom glasniku tog Sveučilišta. Zahvaljujemo još jednom profesoru na posjeti!

Studijski posjet izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya iz Indiana State University Scott College of Business Fakultetu organizacije i informatike

Izvanredni profesor dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business nedavno je završio obiman studijski posjet Sveučilištu u Zagrebu, Fakultetu organizacije i informatike (SUZG FOI) u sklopu bilateralnog sporazuma između Indiana State University i Sveučilišta u Zagrebu.

Studenti i nastavnici s FOI-ja sudjelovali na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu u Rumunjskoj

Šestero studenta i dvije nastavnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu sudjelovali su od 8. do 16. srpnja 2023. na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (engl. Blended Intensive Programme - BIP) pod naslovom „BEST – Boost your Entrepreneurship Skills in Transylvania“. BIP je održan u gradu Targu Mures u središtu Transilvanije, a tema programa bila je razvoj poduzetničkih vještina studenata i ponašanja usmjerenog na inovacije, kao i razmjenu znanja i kulture u multidisciplinarnim i međunarodnim timovima u svrhu pripreme i modeliranja poduzetničkih projekata (start-upova/spinn-offova).

Nastavnici s FOI-ja u po drugi puta organizirali Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Sustainable future enabled by digital transformation“

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu organizirao je i koordinirao Erasmus+ kombinirani (Blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Održiva budućnost omogućena digitalnom transformacijom“. Ovaj BIP održan je drugu godinu za redom, na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, uz sudjelovanje još većeg broja međunarodnih partnera.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!

15. Dani međunarodne suradnje na FOI-ju

Jubilarnim 15. Danima međunarodne suradnje, FOI INTERNATIONAL DAYS 2023, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je od 10. do 12. svibnja 2023. je proslavio 20 godina Ureda za međunarodnu suradnju te sustavne i organizirane podrške internacionalizaciji Fakulteta. Radi se o drugom najvećem međunarodnom događaju na FOI-ju, koji je i ove godine, u organizaciji Ureda, privukao domaće i inozemne studente, istraživače, nastavnike i stručnjake za internacionalizaciju iz Belgije, Austrije, Srbije, Poljske, Rumunjske, Nizozemske, Francuske i SAD-a.

FOI INTERNATIONAL DAYS 2023 - program

Sa zadovoljstvom najavljujemo jubilarne, petnaeste po redu Dane međunarodne suradnje na Fakultetu organizacije i informatike – FOI International Days 2023 koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2023. te vas pozivamo da nam se pridružite!

Pozvana predavanja izv. prof. dr. sc. Rickyja Fergusona sa Indiana State University-ja

Najavljujemo niz gostujućih predavanja izv. prof. dr. sc. Ricky Fergusona s Indiana State University u Sjedinjenim Američkim Državama koja će se održati na FOI-ju. Više informacija u nastavku.