International Mobile App Hackathon Amsterdam 2018

Partnersko sveučilište iz Amsterdama Hogeschool van Amsterdam (HvA) organizira hackaton u razdoblju od 15. do 17. studenog 2018. godine.

Gostovanje doc. dr. sc. Simone Sternad Zabukovšek sa Sveučilišta u Mariboru na FOI-ju

Fakultet organizacije i informatike ugošćuje doc. dr. sc. Simonu Sternad Zabukovšek s Ekonomsko-poslovne fakultete Univerze v Mariboru. Cilj posjeta je produbljivanje suradnje i zajedničko istraživanje.

Stipendije Njemačkog saveznog parlamenta 2019.

Stipendije su namijenjene mladima sa završenim studijem, a rok za prijavu je 30. lipnja 2018.

Održani dani međunarodne suradnje na FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike su se u razdoblju od 9. do 11. svibnja 2018. održali dani međunarodne  suradnje.

Najava - FOI international days 2018

Po prvi puta ove godine tradicionalni dan međunarodne suradnje Fakulteta organizacije i informatike postaje FOI international days. Pozivamo vas da nam se pridružite od 9. do 11. svibnja 2018.

Raspisan natječaj za stipendije Slovačke Republike – za studente, nastavnike i istraživače

Nacionalni program stipendiranja Slovačke Republike (“The National Scholarship Programme of the Slovak Republic” – NSP) podupire mobilnosti studenata, doktorskih studenata, sveučilišnih nastavnika, istraživača i umjetnika. Rok za prijavu je 30. travnja 2018. godine.