Projekt DIGITRANS predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE– DTC u Zagrebu

Projekt DIGITRANS je predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE u sklopu koje je i uspješno održana radionica za digitalnu transformaciju poduzeća pomoću DIGITRANS metodologije.

Najava okruglog stola „Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu“

U srijedu, 26. rujna 2018. godine, s početkom u 10 sati, na Srcu će se održati okrugli stol „Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu“.

24.09.2018, 15:15
2. dio 8. Međunarodnog studentskog simpozija o interkulturalnom učenju održan je u SAD-u

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

FOI i Gradska knjižnica održali radionice programiranja s micro:bitovima

U tjednu od 11. do 18. srpnja 2018. godine na FOI-ju su, u organizaciji s Dječjim odjelom Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“, održane tri radionice programiranja „Što početi s micro:bitom?“ za djecu.

27.07.2018, 08:24
Radionica za razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Radionica Kyrmedu projekta održana na FOI-ju u Varaždinu

U razdoblju od 7. do 11. svibnja 2018. održana je radionica u okviru Erasmus + projekta „KyrMedu - unaprjeđenje sveučilišnog obrazovanja u biomedicinskom inženjerstvu i upravljanju zdravstvom u Kirgistanu“ na Fakultetu organizacije i informatike (FOI) u Varaždinu.

05.06.2018, 08:24