Natječaj za radno mjesto projektnog asistenta: e-Škole

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u zagrebu objavljuje natječaj za radno mjesto PROJEKTNI ASISTENT – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme u sklopu programa “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće” odnosno druge faze „e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza)”, projekt B. Natječaj je objavljen u NN broj 106/2020 od 30. rujna 2002. i rok za prijavu je 8. listopada 2020.

01.10.2020, 18:37
Natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin, raspisuje Natječaj za izbor za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost – za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na O_HAI4Games – Orkestracija hibridnih metoda umjetne inteligencije u računalnim igrama. Natječaj je objavljen u NN 87/20 dana 29. srpnja 2020. godine.

30.07.2020, 14:05