Pozvano predavanje Filipa Bermaneca i Josipa Mlakara iz tvrtke Emil Frey Digital d.o.o. na kolegiju Uzorci dizajna

U utorak, 5. prosinca 2023. godine, u sklopu kolegija Uzorci dizajna na Diplomskom studiju informatike (Informacijsko i programsko inženjerstvo) pozvano predavanje održat će Filip Bermanec i Josip Mlakar iz tvrtke Emil Frey Digital d.o.o., pod nazivom „Iskustva u uvođenju i mentoriranju novih zaposlenika, metodologije rada u razvoju softvera te primjena uzoraka dizajna na slučajevima iz prakse“. Pozvano predavanje počinje u 15.15 h na FOI 2 u dvorani 9 i otvoreno je za sve zainteresirane studente.

Promovirana 473 FOI-jeva prvostupnika/ca i magistra/ica

U petak, 1. prosinca i u subotu, 2. prosinca 2023., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike. Ove ak. godine FOI je promovirao 473 promoventa.

Promovirana 482 FOI-jeva prvostupnika/ca i magistra/ica

U petak, 30. lipnja i u subotu, 1. srpnja 2023., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Ove godine FOI je promovirao 482 promoventa.

Diplomski rad FOI-jeve alumni studentice Doroteje Golubić proglašen najboljim iz područja računovodstva, revizije i financija u 2022. godini

Diplomski rad FOI-jeve alumni studentice Doroteje Golubić pod nazivom 'Utjecaj upravljanja ciklusom konverzije novca na profitabilnost srednje velikih i velikih poduzeća u razredu djelatnosti hiteli i sličan smještaj u Republici Hrvatskoj' proglašen je najboljim iz područja računovodstva, revizije i financija u 2022. godini. Mentorica joj je bila dr. sc. Dina Korent.

19.06.2023, 11:44
Promocije prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. srpnja 2022. godine u HNK Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Promovirano 538 FOI-jevih prvostupnika/ca i magistara/ica

U petak i u subotu, 1. i 2. srpnja 2022., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te stručnih prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Ove godine FOI je promovirao 538 promovenata.

Gradonačelnik Varaždina dr. sc. Neven Bosilj održao je predavanje na FOI-ju

U ponedjeljak, 6. lipnja 2022. godine, gradonačelnik Varaždina dr. sc. Neven Bosilj održao je pozvano predavanje na predmetu „Menadžerska komunikacija i vodstvo“ koji se izvodi na diplomskom studiju Ekonomika poduzetništva Fakulteta organizacije i informatike.

07.06.2022, 11:53