Tim e-Škola s Fakulteta organizacije i informatike sudjelovao na 19. CARNetovoj korisničkoj konferenciji

U Dubrovniku je 8.11.-10.11.2017. održana 19. po redu CARNetova korisnička konferencija CUC 2017.

Najava seminara Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju

Dana 23. i 24. studenoga 2017. godine na Sveučilišnom računskom centru u Zagrebu održat će se seminar Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju. Seminar se organizira u sklopu projekta Razvoj metodološkog okvira za strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – primjer implementacije otvorenog učenja i učenja na daljinu – HigherDecision, voditeljice prof. dr. sc. Blaženke Divjak, a koji financira Hrvatska zaklada za znanost.

Održana konferencija Artificial Intelligence 2 Future - FOI jedan od partnera

Fakultet organizacije i informatike sudjelovao je kao partner u organizaciji konferencije Artificial Intelligence 2 Future (AI2F - http://ai2future.com) koja se održala u Zagrebu 05. i 06.10.2017. pred gotovo 240 sudionika.

Dani otvorenih vrata EU projekata na Fakultetu organizacije i informatike

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije započelo je s provođenjem medijske kampanje s ciljem promoviranja „Dana otvorenih vrata lokalnih EU projekata u Hrvatskoj“. Medijska kampanja se provodi putem nacionalnih i lokalnih TV postaja na kojima se prikazuje kratki promotivni film u kojem se  građane poziva da posjete Dane otvorenih vrata.