Otvoren natječaj za istraživačku stipendiju u okviru projekta HELA

U okviru projekta "HELA - Podizanje zrelosti visokih učilišta za implementaciju analitika učenja", voditeljice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep i suvoditeljice prof. dr. sc. Diane Šimić, otvoren je natječaj za istraživačku stipendiju u visini od 60.000,00 kuna.

Natječaj - ADMINISTRATOR PROJEKTA

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje natječaj za radno mjesto ADMINISTRATOR PROJEKTA na određeno vrijeme (12 mjeseci) u Centru za međunarodne projekte, uz probni rok od 3 mjeseca u Centru za međunarodne projekte.

05.10.2022, 13:51
Natječaj - doktorand u suradničkom zvanju - radno mjesto asistenta ORKAN

Fakultet organizacije i informatike objavljuje natječaj za jednog doktoranda u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost, za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na projektu “ORKAN – Okvir za kontrolu i nadzor bespilotnih letjelica”.

04.05.2022, 10:07
Natječaj za doktoranda u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost ORKAN

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike objavljuje jednog doktoranda u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost, za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na projektu “ORKAN – Okvir za kontrolu i nadzor bespilotnih letjelica”. Rok je do 24. travnja 2022.

25.03.2022, 10:31
Poništenje natječaja - Study4Career

Poništava se natječaj raspisan 18. veljače 2022. godine (NN 21/22), za radno mjesto ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta, uz probni rok od 1 mjesec,  na projektu „Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike“ u Centru za podršku studentima i razvoj karijera.

16.03.2022, 14:08