Održan početni sastanak strateškog projekta - TEACH4EDU4

U utorak, 8. prosinca 2020. na Fakultetu organizacije i informatike (FOI) održan je početni sastanak međunarodnog strateškog projekta TEACH4EDU4 - Accelerating the transition towards Edu 4.0 in HEIs, a koji FOI koordinira uz suradnji sa šest europskih partnera.

Projekt e-Škole dobitnik je nagrade Europske komisije – RegioStars

Pilot-projekt e-Škole osvojio je nagradu za najbolji projekt u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu. Voditelj projekta je CARNET, a Fakultet organizacije i informatike za vrijeme provođenja pilot projekta e-Škole bio je jedini akademski partner te su članovi projektnog tima sudjelovali u gotovo svim fazama realizacije pilot projekta. Voditelji pilot projekta, a trenutno i aktualnog projekta e-Škole na FOI-ju su prof. dr. sc. Vjeran Strahonja (projekt A) i prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep (projekt B).

16.10.2020, 09:04
Besplatan online tečaj o korištenju i istraživanju online podataka (TODO)

S veseljem vas obavještavamo da je otvoren besplatan on-line tečaj o korištenju i istraživanju otvorenih podataka kao jedan od rezultata H2020 projekta "TODO - Twinning Open Data Operational", na kojem je Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu partner.