Održan kick off projekta Study4Career

U utorak, 22. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike (FOI) u Varaždinu održan je kick off projekta 'Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike', na kojem su sudjelovali predstavnici projektnih partnera – FOI-ja, agencije Northwest, Tehnološkog parka Varaždin i Instituta za razvoj i inovativnost mladih (IRIM).

FOI uvodi obaveznu stručnu praksu i na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu među prvim je javnim visokim učilištima u Hrvatskoj koji sredstvima iz europskog projekta uvodi sustav obavezne stručne prakse na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija. Radi se jednom od glavnih ciljeva projekta Study4Career, kojim je FOI osigurao gotovo 4 milijuna kuna za unapređenje postojećeg i uvođenje novog modela stručne prakse za studente preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi.