Webinar Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju

Dana 23. i 24. studenoga 2017. godine na Sveučilišnom računskom centru u Zagrebu održava se seminar Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju.

22.11.2017, 21:24
Tim e-Škola s Fakulteta organizacije i informatike sudjelovao na 19. CARNetovoj korisničkoj konferenciji

U Dubrovniku je 8.11.-10.11.2017. održana 19. po redu CARNetova korisnička konferencija CUC 2017.

Najava seminara Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju

Dana 23. i 24. studenoga 2017. godine na Sveučilišnom računskom centru u Zagrebu održat će se seminar Analitike učenja i odlučivanje u visokom obrazovanju. Seminar se organizira u sklopu projekta Razvoj metodološkog okvira za strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – primjer implementacije otvorenog učenja i učenja na daljinu – HigherDecision, voditeljice prof. dr. sc. Blaženke Divjak, a koji financira Hrvatska zaklada za znanost.

Edukativne radionice Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije

Dana 26. listopada 2017. godine na Fakultetu organizacije i informatike (FOI 1) u trajanju od 9 do 17 sati održat će se edukativne radionice.

13.10.2017, 13:09
Održana konferencija Artificial Intelligence 2 Future - FOI jedan od partnera

Fakultet organizacije i informatike sudjelovao je kao partner u organizaciji konferencije Artificial Intelligence 2 Future (AI2F - http://ai2future.com) koja se održala u Zagrebu 05. i 06.10.2017. pred gotovo 240 sudionika.

Pokrenut projekt „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 3“

Odobren je projekt „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 3“, na kojem je Fakultet organizacije i informatike projektni partner. Cilj projekta je digitalizacija i prilagodba nastavne literature za slijepe i slabovidne studente.

Projekt e-Škole - održan veliki godišnji partnerski sastanak CARNeta i FOI-ja

Dana 23. kolovoza 2017. je na Fakultetu organizacije i informatike održan poludnevni partnerski sastanak CARNeta i FOI-ja vezan uz projekt e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt).

25.08.2017, 09:39
Predstavljen napredak provedbe projekta "eŠkole"

Dekan FOI-ja prof. dr. sc. Neven Vrček i ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak na predstavljanju rezultata pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

10.07.2017, 15:56
Članovi Laboratorija za umjetnu inteligenciju na FOI-ju uspješno predstavili rezultat rada na projektu Hrvatske zaklade za znanost

U Portugalu, na 15-toj međunarodnoj konferenciji Practical Applications of Agents and Multi-Agent Systems članovi Laboratorija za umjetnu inteligenciju na FOI-ju, izv. prof. dr. sc. Markus Schatten, dr. sc. Igor Tomičić, Bogdan Okreša Đurić, mag. inf. i dr. sc. Nikola Ivković u obliku pozvane demonstracije uspješno su predstavili vlastito razvijenu aplikaciju umjetne inteligencije unutar računalne MMORPG igre.

28.06.2017, 12:45
Projekti CRISS i e-Škole predstavljeni na 40. MIRPO-u

U Opatiji je od 22. do 25. svibnja 2017. održan 40. jubilarni međunarodni skup za informacijsku i komunikacijsku tehnologiju, elektroniku i mikroelektroniku - MIPRO na kojemu su predstavljeni najnoviji ICT trendovi u industriji, obrazovanju, znanosti i javnoj upravi velikom broju posjetitelja iz više od 30 zemalja.

20.06.2017, 10:13