Raspisan natječaj za upis studenata na novi doktorski studij FOI-ja i EFZG-a

Fakultet organizacije i informatike (FOI) te Ekonomski fakultet Zagreb (EFZG), obje sastavnice Sveučilišta u Zagrebu združili su snage i pokrenuli inovativni doktorski studij pod nazivom Upravljanje digitalnim inovacijama. Time je učinjen uzbudljiv korak prema budućnosti znanosti i obrazovanja, jer ovaj studij ima za cilj povezati ekonomiju i informacijske znanosti, stvarajući tako novo interdisciplinarno znanje stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Virtualni Dani otvorenih vrata FOI-ja

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove će godine u mjesecu travnju održati virtualne Dane otvorenih vrata. Ovogodišnje izdanje održava se online u 2 termina i to u utorak, 13. travnja 2021. godine u terminu od 15:00 - 17:00 sati te u utorak, 20. travnja 2021. godine u terminu od 9:00 - 11:00 sati. Više pročitajte u nastavku.

Objavljen Natječaj za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustavaUpravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju. Više informacija pročitajte u nastavku.