Produženje natječaja za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u ljetnom semestru 2018./19.

Sveučilište u Zagrebu je zbog raspoloživosti sredstava produžilo 2. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za period od 2. siječnja do 30. rujna 2019. Novi rok za prijave je 19. prosinca 2018.

Natječaj za kratku studentsku razmjenu na Sveučilištu u Regensburgu (Njemačka)

Natječaj za „Tandem program“ između Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Regensburgu (Njemačka). Rok za prijave je 19. prosinca 2018.

Info tribina za inozemnu Erasmus+ stručnu praksu te digitalnu praksu u Švicarskoj

Pozivamo studentice i studente zainteresirane za odlazak na stručnu praksu u inozemstvo (preko programa Erasmus+) na informativnu tribinu koju će održati Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u četvrtak, 15. studenoga 2018. u 12 sati u Fakultetskoj vijećnici (FOI 1, 3. kat).

Objavljen je natječaj za stručnu praksu za razvoj digitalnih vještina u Švicarskoj u 2018./19.

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u ŠVICARSKOJ za RAZVOJ DIGITALNIH VJEŠTINA (tzv. „TRAINEESHIP IN DIGITAL SKILLS”) u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 1. veljače do 30. rujna 2019.

Objavljen je natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u ljetnom semestru 2018./19.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo 2. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za period od 2. siječnja do 30. rujna 2019. Rok za prijave je 28. studenoga 2018.

Studenti i djelatnici FON-a iz Beograda posjetili FOI

U četvrtak i petak, 11. i 12. listopada 2018. ugostili smo 40 studenata i 7-ero djelatnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike.

Susret studenata FOI-ja i FON-a iz Beograda

Sljedeći tjedan, 11. i 12. listopada 2018. ugostit ćemo 40 studenata i 10-ak nastavnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo sve zainteresirane studente i nastavnike da se priključe ovom događaju.

Natječaj za stipendiju za diplomski studij na Georgia Institute of Technology, SAD, ak. god. 2019./2020.

Objavljen je natječaj za stipendiju Zaklade Naumann-Etienne za diplomski studij na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech), a rok za prijavu je 19. listopada 2018.

Najava natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu u ljetnom semestru 2018./19.

Obavještavamo studente FOI-ja kako će Sveučilište u Zagrebu krajem listopada ili početkom studenoga objaviti natječaj za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu. Natječaj će biti namijenjen studentima koji žele ići na praksu u 2019. godini, odnosno u ljetnom semestru akademske godine 2018./19, a bit će otvoren 2-3 tjedna.

International Mobile App Hackathon Amsterdam 2018

Partnersko sveučilište iz Amsterdama Hogeschool van Amsterdam (HvA) organizira hackaton u razdoblju od 15. do 17. studenog 2018. godine.