U tijeku prijave za novi cilus Drone Pilot Akademije

Upisujemo drugu generaciju polaznika DRONE PILOT AKADEMIJE (DPA) koju FOI provodi u suradnji s Europskim Talent Centrom Hrvatska – Centrima izvrsnosti Varaždinske županije te uz potporu Hrvatske agencije za civilno zrakoplovstvo. Prijave su otvorene ovdje do 15. rujna 2022.

Tribina o upisima na diplomske studije FOI-ja

Pozivamo sve studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na diplomske studije FOI-ja (Diplomski studij informatike i Diplomski studij Ekonomika poduzetništva), koja će biti održana u četvrtak, 7. srpnja 2022. u 10:00 sati putem online platforme BBB. Pristupiti mogu svi zainteresirani pojedinci koji žele upisati diplomske studije na FOI-ju putem ove poveznice. Broj mjesta za tribinu nije ograničen.

Virtualni Dani otvorenih vrata FOI-ja 2022. - utorak, 26. travnja 2022.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove godine u mjesecu travnju, u dva termina, održava svoje virtualne Dane otvorenih vrata (DOV). Događaj je otvoren za sve zainteresirane sudionike.

05.04.2022, 10:53