Na FOI-ju započela Erasmus kampanja za studente

Početkom nove kalendarske godine Sveučilište u Zagrebu će raspisati natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (tzv. razmjenu) u ak. godini 2020./21. s ciljem motiviranja što većeg broja studenata FOI-ja na ovaj životni iskorak, Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja pokrenuo je informativnu i promotivnu kampanju.   Pozivamo studente da prate kampanju, jer važno je imati pravu informaciju u pravom trenutku.

Mogućnost za odrađivanje ljetne stručne prakse u Cincinnatiju, SAD

Kao i prošlih godina, Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University of Cincinnati - UC) objavio je natječaj za odrađivanje stručne prakse u njihovom uredu u razdoblju od 8. lipnja do 31. srpnja 2020. (6-8 tjedana) u svrhu izrade marketinških, video i tiskanih materijala. Rok za prijavu je 3. veljače 2020. godine.

Objavljen je natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu u razdoblju od siječnja 2020. do srpnja 2020.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 2. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2019./20. Drugi krug natječaja namjenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele započeti u razdoblju od 15. siječnja do 31. srpnja 2020. godine. Rok za prijavu je 29.11.2019. godine.

Prilika za studente za upis na diplomski studij na Sveučilištu u Klagenfurtu u Austriji

Sveučilište u Klagenfurtu objavljuje poziv za visokokvalificirane studente diplomskih studija informatike da se prijave za dobivanje stipendije te već od ljetnog semestra ak. godine 2019./20. započnu prvu godinu diplomskog studija na ovom cjenjenom sveučilištu. Prijave su otvorene do 20. listopada 2019. godine.

Posjet francuskog veleposlanika FOI-ju

U radnom posjetu Varaždinu i Varaždinskoj županiji u petak, 20. rujna 2019., boravio je novoimenovani veleposlanik Francuske u Hrvatskoj NJ. E. g. Gaël Veyssière, koji je tom prilikom posjetio i Fakultet organizacije i informatike te se sastao s članovima Uprave Fakulteta.

WELCOME WEEK - Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u tjednu od 23. do 27. rujna 2019. godine organizira Welcome week for international students za studente s europskih partnerskih sveučilišta koji će na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2019./20.

Djelatnici i studenti FOI-ja sudjelovali na ljetnoj školi o konceptualnom modeliranju u Beču

Dvoje djelatnika i dvoje studenata Fakulteta organizacije i informatike sudjelovalo je na šestoj ljetnoj školi pod nazivom „Next-Generation Enterprise Modelling in the Digital Transformation Age“ u Beču. Program organizira OMiLAB [Open Models (OMi) Laboratory] koji je dio Fakulteta računalnih znanosti Sveučilišta u Beču.

Poziv studentima na FOI International Days 2019.

Drage studentice i studenti, ovom prilikom vas pozivamo da se priključite nekom od događanja koje smo organizirali u sklopu FOI International Days 2019, događaju koji će se odvijati od 15. do 17. svibnja 2019.

Objavljen je natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu u razdoblju od srpnja 2019. do rujna 2020.

Objavljen je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2019./20. Prvi krug natječaja namjenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele započeti u razdoblju od 8. srpnja do 31. prosinca 2019. godine. Rok za prijavu je 31. svibnja 2019.

Želite li steći iskustva sudjelovanja u američko - hrvatskom studentskom istraživačkom timu?

Poštovane studentice i studenti, pozivamo vas da se prijavite za sudjelovanje na 9. studentskom istraživačkom simpoziju o interkulturalnom učenju u organizaciji FOI-ja i sveučilišta iz SAD-a. Simpozij će biti održan od 14. do 25. lipnja 2019. u Hrvatskoj.