Održan još jedan uspješan međunarodni pub kviz FOI-ja

Motivirani uspjehom prvog međunarodnog Geek Spot Pub Quiza održanog u travnju ove godine, Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja je odlučio organizirati još jedan međunarodni pub kviz za studente i djelatnike FOI-ja.  Ovaj puta tematika je bila glazba. Musical Pub Quiz održan je 21. studenoga 2019. u Medinoj škrinji, okupilo se više od 50 studenata koji su u 11 timova odmjerili svoje znanje u šest glazbenih kategorija.

Posjet francuskog veleposlanika FOI-ju

U radnom posjetu Varaždinu i Varaždinskoj županiji u petak, 20. rujna 2019., boravio je novoimenovani veleposlanik Francuske u Hrvatskoj NJ. E. g. Gaël Veyssière, koji je tom prilikom posjetio i Fakultet organizacije i informatike te se sastao s članovima Uprave Fakulteta.

Poziv studentima na FOI International Days 2019.

Drage studentice i studenti, ovom prilikom vas pozivamo da se priključite nekom od događanja koje smo organizirali u sklopu FOI International Days 2019, događaju koji će se odvijati od 15. do 17. svibnja 2019.

U Varaždinu održan prvi PUB QUIZ u organizaciji FOI-ja

Prvi međunarodni PUB QUIZ pod nazivom GEEK SPOT u organizaciji Fakulteta organizacije  i informatike održan je u utorak, 16. travnja 2019. godine, u Medinoj škrinji u Varaždinu. Kviz je organizirao Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja i njihovi suradnici, a okupio je 75 studenata koji su u 15 timova odmjerili svoje znanje u osam zanimljivih kategorija.

Studenti FOI-ja po drugi puta posjetili Fakultet organizacionih nauka (FON) u Beogradu

Četrdeset studenata i šestero djelatnika Fakulteta organizacije i informatike sudjelovalo je u 2. studijskom posjetu Fakultetu organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu koji se održao od 23. do 25. ožujka 2019. godine.

Održan Welcome week za dolazne inozemne studente

U utorak, 5. ožujka 2019. godine, na Fakultetu organizacije i informatike započeo je "Welcome week", događanje namijenjeno studentima s europskih partnerskih sveučilišta, koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2018./19. Welcome week će potrajati do subote, 9. ožujka 2019. godine.

Održan 3. Erasmus+ info dan

U utorak, 29. siječnja 2019., Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta organizacije i informatike organizirao je treći po redu Erasmus+ info dan, koji je bio najposjećeniji dosada.