Projekt DIGITRANS predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE– DTC u Zagrebu

Projekt DIGITRANS je predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE u sklopu koje je i uspješno održana radionica za digitalnu transformaciju poduzeća pomoću DIGITRANS metodologije.

Studenti i djelatnici FON-a iz Beograda posjetili FOI

U četvrtak i petak, 11. i 12. listopada 2018. ugostili smo 40 studenata i 7-ero djelatnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike.

Susret studenata FOI-ja i FON-a iz Beograda

Sljedeći tjedan, 11. i 12. listopada 2018. ugostit ćemo 40 studenata i 10-ak nastavnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo sve zainteresirane studente i nastavnike da se priključe ovom događaju.

Najava okruglog stola „Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu“

U srijedu, 26. rujna 2018. godine, s početkom u 10 sati, na Srcu će se održati okrugli stol „Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu“.

24.09.2018, 15:15
FOI i Gradska knjižnica održali radionice programiranja s micro:bitovima

U tjednu od 11. do 18. srpnja 2018. godine na FOI-ju su, u organizaciji s Dječjim odjelom Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“, održane tri radionice programiranja „Što početi s micro:bitom?“ za djecu.

27.07.2018, 08:24
Radionica za razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Na FOI-ju održan 8th Student's Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context

Simpozij je bio namijenjen nastavnicima, studentima te svim zainteresiranim pojedincima koji su željeli steći nova znanja, kompetencije, a isto tako dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

21.06.2018, 08:11
Sudjelujte na 8th Student's Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context

Poštovane / poštovani!

Čast nam je pozvati Vas na 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context.

Prvi dio ovogodišnjeg simpozija će se održati 15.-25. lipnja u Hrvatskoj. Simpozij je namijenjen nastavnicima, studentima i svim zainteresiranim pojedincima koji žele steći nova znanja, kompetencije te  dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

14.06.2018, 07:23
Održani dani međunarodne suradnje na FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike su se u razdoblju od 9. do 11. svibnja 2018. održali dani međunarodne  suradnje.

Najava - FOI international days 2018

Po prvi puta ove godine tradicionalni dan međunarodne suradnje Fakulteta organizacije i informatike postaje FOI international days. Pozivamo vas da nam se pridružite od 9. do 11. svibnja 2018.