Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Čuli ste o velikom potencijalu digitalnih tehnologija i digitalne transformacije poslovanja, ali niste sigurni od kud krenuti?Prijavite se na radionicu „Razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije“, koja će se održati u Tehnološkom parku Varaždin, 11. listopada 2018. godine.

03.10.2018, 15:15
2. dio 8. Međunarodnog studentskog simpozija o interkulturalnom učenju održan je u SAD-u

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

Održana međunarodna ljetna škola „FSec IoT Hacking Summer School“

U tjednu od 16. do 21. srpnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održana je međunarodna ljetna škola „FSec IoT Summer Hacking School“ kojoj je prisustvovalo stotinjak posjetitelja.

26.07.2018, 22:59
Razvoj platforme za upravljanje IoT uređajima u okviru projekta IoTIF

Platforma DotHub.io razvija se u okviru projekta Internet stvari-okvir interoperabilnosti (IoTIF) koji financira Hrvatska zaklada za znanost, a čiji je voditelj prof. dr. sc. Neven Vrček.

29.05.2018, 13:17
Pozvano predavanje u sklopu kolegija Poduzetnički pothvat

U četvrtak, 19. 4. 2018. na kolegiju Poduzetnički pothvat (PDS EP) gostovat će suosnivač i vlasnik Nextbike sustava Ante Gustin.

19.04.2018, 08:20