Tim studenata Fakulteta organizacije i informatike osvojio treće mjesto na Nordeus Hackaton 2016 Game Jam

Tijekom 10. i 11. prosinca 2016. godine u Beogradu održao se je jedan od najvećih hackatona u Europi koji se je tijekom godina razvio u prepoznatljiv brend u industriji videoigara. Riječ je o Nordeus Hackaton 2016 Game Jam, a tema ovogodišnjeg hackatona je bila Hack and Slash.

20.12.2016, 21:50
Predavanje dizajnera iz tvrtke UX Passion

Pozivamo vas na predavanje g. Hrvoja Bielena i g. Andreja Antolovića, vizualnih i UX dizajnera iz tvrtke UX Passion. Pozvano predavanje održat će se u okviru predmeta Multimedijski sustavi 20.12.2016. godine u 12:15 sati u dvorani 3, 2. kat, zgrada FOI 1, s predviđenim trajanjem od 90 minuta.

15.12.2016, 13:40
Prvi Sveučilišni božićni koncert

U nedjelju, 18. prosinca 2016. godine održati će se 1. Sveučilišni božićni koncert u crkvi Sv. Antuna Padovanskog, Sveti Duh 31, Zagreb. Ovim putem pozivaju se svi zainteresirani studenti i djelatnici Fakulteta organizacije i informatike koji su u mogućnosti da prisustvuju koncertu.

14.12.2016, 23:11
Deseti FOI CORE raspisuje natječaj za prijavu poslovnih slučajeva

Međunarodna studentska udruga AIESEC Varaždin već desetu godinu organizira studentsko natjecanje FOI CORE te je za akademsku godinu 2016./2017. raspisala natječaj kako bi se poduzeća mogla prijaviti za zadavanje poslovnog slučaja kojeg bi studenti rješavali kroz četiri tjedna.

BusinessClub@foi organizira pozvano predavanje

Business club@foi vas poziva na predavanje našeg studenta Zorana Antolovića koji je uspješno spojio studiranje i razvoj svoje karijere. Jedan je od inicijatora sada već uspješnog projekta MyBeeLine, koji je ušao i u sustavnu podršku programa startup@foi. Zoran piše članke na Netokraciji, predaje, radi, a ono što je najvažnije kontinuirano se usavršava i stječe dodatna znanja i vještine.

12.12.2016, 08:55
Održano prvo predstavljanje studentskih prilika

Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI i prodekanica za nastavu, doc.dr.sc. Renata Mekovec, organizirali su neformalno predstavljanje iskustava studenata sa studentskih natjecanja i sličnih prilika. Predstavljanja su održali studenti (a neki su već i FOI diplomanti) koji su sami sudjelovali na sličnim aktivnostima, s motivacijom da pomognu kolegicama i kolegama te da ih inspiriraju te potaknu na djelovanje.

09.12.2016, 12:34
Održan Erasmus+ info dan za studente FOI-ja

Na Fakultetu organizacije i informatike, u caffe baru Info Club, je 6. prosinca 2016. po prvi puta održan Erasmus+ info dan za studente. Događanje je organizirao Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja s ciljem informiranja i predstavljanja mogućnosti koje studenti FOI-ja imaju u okviru programa Erasmus+.

Predstavljanje studentskih natjecanja

Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI u suradnji s prodekanicom za nastavu, doc.dr.sc. Renatom Mekovec, organizira neformalno predstavljanje iskustava studenata sa studentskih natjecanja i sličnih prilika. Dođite i saznajte sve praktične i korisne informacije vezano uz (studentske) prilike koje vam se pružaju, i dozvolite si prvi korak prema aktivnijem studiranju i ostvarenju ciljeva!

05.12.2016, 17:45
Predavanje gđe Margarete Mihalic voditeljice Volonterskog ureda Međimurja i projektne menadžerice u ACT Grupi

Najavljujemo pozvano predavanje gospođe Margarete Mihalic, voditeljice Volonterskog ureda Međimurja i projektne menadžerice u ACT Grupi. Predavanje će se održati 12.12. 2016. godine u 10:00 sati, dvorana 2 (FOI 2) s predviđenim trajanjem od 40 minuta.

05.12.2016, 09:44
Pozvano predavanje – g. Ivo Špigel, član uprave poduzeća Perpetuum Mobile

Pozivamo Vas na predavanje koje će održati gospodin Ivo Špigel, član uprave za marketing i razvoj poslovanja poduzeća PERPETUUM MOBILE. Predavanje će se održati u ponedjeljak 5. 12. 2016. točno u 14,00 sati, u dvorani 7 (FOI 1) s predviđenim trajanje od 1 sat.

05.12.2016, 08:44