Prihvaćene i odbačene kandidature za predstavnike Studentskog zbora FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Prvi Dan karijera u Sisku za studente stručnog studija i maturante

Centar za podršku studentima i razvoj karijera Fakulteta organizacije i informatike (CPSRK FOI) suorganizator je mini Dana karijera u Sisku koji je prvenstveno namijenjen studentima stručnog studija PITUP te maturantima sisačkih srednjih škola, a održat će se 22. listopada 2016. godine u prostoru mladih SKWHAT.

18.10.2016, 17:25
Kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 24., 25. i 26. listopada u terminima od 14 do 16 sati.

Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja

U utorak, 8. studenoga i srijedu, 9. studenoga 2016. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

U tijeku su prijave u najveću organizaciju mladih na svijetu – AIESEC!

U tijeku su prijave za članstvo u AIESEC-u. Prijave su otvorene do srijede, 12. listopada 2016. godine.

Podizanje indeksa

Studenti ponavljači 1. godine, studenti 2. i 3. godine preddiplomskih studija te studenti 1. i 2. godine diplomskih studija moći će svoje indekse podići nakon 1. studenoga 2016. godine. O načinu i mjestu podjele indeksa studenti ce biti obavješteni naknadno.

Slikanje za studentske iskaznice

Pozivaju se studenti 1 godine preddiplomskih sveučilišnih studija (koji nisu obavili slikanje prilikom upisa) i studenti koji su upisali razlikovnu godinu diplomskog studija da se dođu slikati za studentske iskaznice u srijedu 28.09.2016. u kabinet Studentskog zbora od 16 do 17 sati.

Predstavljanje studentskih udruga i aktivnosti za brucoše

Drage brucošice i brucoši, dobro došli na FOI! Kako bismo vam što više olakšali prve studentske dane, u srijedu28. rujna 2016. godine u 18 sati (FOI 1, dvorana 1), Centar za podršku studentima i razvoj karijera će održat kratku prezentaciju tijekom koje će vas informirati o svim važnim aspektima studentskog života na FOI-ju, a ujedno ćete imati mogućnost dobiti odgovore na sva eventualna pitanja.

Objavljeni su rasporedi za prvi ciklus nastave za PITUP centre

Objavljeni su rasporedi za 1. ciklus nastave na stručnom studiju PITUP za centre Križevci, Sisak i Zabok.

23.09.2016, 14:56
Natječaj za sudjelovanje na Smotri Sveučilišta

Centar za podršku studentima i razvoj karijera Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za sudjelovanje studenata na Smotri Sveučilišta u Zagrebu.