Radionica i izložba dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" u sklopu Festivala znanosti 2024.

Na Fakultetu organizacije i informatike u ponedjeljak 22. travnja 2024. u 10:00 sati započinje Festival znanosti izložbom dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" voditeljica prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš, doc. dr. sc. Suzane Keglević Kozjak i doc. dr. sc. Zrinke Lacković Vincek.

Studenti organiziraju Dane mentalnog zdravlja na FOI-ju

Od 23. do 25. travnja 2024. godine, na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu održat će se Dani mentalnog zdravlja. Cilj ovog događaja je informirati studente i sve zainteresirane dionike Fakulteta organizacije i informatike o različitim temama vezanim uz mentalno zdravlje, izazovima nošenja sa stresom i prevladavanje mentalnih izazova današnjice.

Uspješno završen Međunarodni studentski poslovni susret 2024.

U četvrtak, 11. travnja 2024. održana je završna prezentacija projekata u okviru Međunarodnog studentskog poslovnog susreta 2024. na temu novih tehnoloških inovacija i poslovnih prilika (engl. International Student Business Meetup 2024 – Towards New Technology Innovations and Entrepreneurship Opportunities).

Raspored kolokvija za ljetni semestar 2023./2024.

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru akademske godine 2023./2024. za prijediplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.

Započeo treći Workshop Days 2024.

Workshop days je događaj u organizaciji CPSRK FOI-ja koji se održava treću godinu za redom. Uključuje tjedan intenzivnih radionica i prilika za usvajanje znanja od poslodavaca, uz priliku za izravno umrežavanje i povezivanje s poslodavcima. Program je objavljen u nastavku, a prijave na radionice u CPSRK App. Pozivamo studente da iskoriste priliku i sudjeluju!

15.04.2024, 08:01
Skraćeno radno vrijeme knjižnice

Od utorka do petka, 16. – 19. travnja 2024. godine knjižnica će biti otvorena od 7:00 – 15:00 sati.

13.04.2024, 23:35
Poziv na MUZZA tjedan znanosti od 12. do 14. travnja u Zagrebu - u popularizaciji znanosti sudjeluju i FOI-jevi nastavnici

MUZZA tjedan znanosti događanje je gdje se susreću znanstvenici, istraživači i svi zainteresirani predškolci, školarci i studenti te stvaraju mostovi između akademske zajednice i šire javnosti. Treći MUZZA tjedan znanosti održavat će se od 12. do 14. travnja 2024. u zgradi SEECEL-a u Zagrebu (Ulica Radoslava Cimermana 88). U tri dana posjetitelji će moći pratiti zanimljive panel-diskusije i sudjelovati u 50 radionica koje će im omogućiti interaktivni susret s različitim područjima znanosti i znanstvenicima.

12.04.2024, 11:15
Pozvano predavanje: Jagor Čakmak, Cybersecurity Manager, Rimac Technology

Pozvano predavanje na kolegiju Sigurnost informacijskih sustava održat će Jagor Čakmak, Cybersecurity Manager u tvrtku Rimac Technology u ponedjeljak, 15. travnja 2023. na FOI 2. Tema predavanja je "Izazovi i rješenja u auto industriji u području računalne sigurnosti".

Otvorenje Festivala znanosti u Varaždinu na FOI-ju

Početak programa Festivala znanosti u Varaždinu bit će održan u ponedjeljak, 22. travnja 2024. s početkom u 10:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike, gdje će u prizemlju biti otvorena izložba dječjih radova na temu Jesu li računala pametnija od nas?.

Više o programu u nastavku...

Dan otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike

U sklopu ovogodišnje nacionalne manifestacije Festival znanosti, u četvrtak, 25. travnja 2024. od 12:00 do 14:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (Pavlinska 2), sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, održat će se Dan otvorenih vrata namijenjen maturantima te široj zainteresiranoj javnosti. Cilj Dana otvorenih vrata je upoznati učenike završnih razreda srednjih škola (prvenstveno 3. i 4. razreda), a potencijalno i naše buduće studente sa studijskim programima FOI-ja, koje maturanti mogu upisati nakon što polože ispite državne mature. Prijave za događaj otvorene su OVDJE.