Natječaj za radno mjesto docenta - 2 djelatnika

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje natječaj za sljedeća radna mjesta.

24.04.2024, 13:35
Natječaj za radno mjesto docenta - 2 djelatnika

24.04.2024, 13:34
FOI-jevi studenti ponovno su se okupili na trećim Workshop Daysima na FOI-ju – cilj je učiti direktno od poslodavaca

Tijekom četiri dana, od 15. do 19. travnja 2024., Fakultet organizacije i informatike, sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, ugostio je partnere iz realnog sektora koji su održali tematske radionice iz područja poslovne analize, dizajna i korisničkog iskustva, upravljanja podacima, programiranja, ali i samoupravljanja i upravljanja timovima. Ukupno 14 poslodavaca dijelilo je znanje sa studentima, a osim učenja, studenti su imali priliku i za neformalno druženje i umrežavanje.

Na FOI-ju uskoro Dani međunarodne suradnje - FOI International Days 2024

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na šesnaestim Danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2024 koji će se održati od 15. do 17. svibnja 2024.

Odobrena i potpisana nova Erasmus "Povelja u visokom obrazovanju" za Sveučilište u Zagrebu za razdoblje 2021. - 2027.

Izvršna Agencija Europske komisije za obrazovanje, audiovizualnu politiku i kulturu (EACEA) obavijestila je o rezultatima poziva za dodjelu Erasmus "Povelje u visokom obrazovanju" (Erasmus Charter for Higher Education “ECHE” ) za 2020. godinu. Prijedlog i prijava Sveučilišta u Zagrebu za novu Erasmus "Povelju u visokom obrazovanju" prihvaćeni su s ostvarenim maksimalnim brojem bodova.

23.04.2024, 15:33
Produljen Natječaj za upis prve generacije studenata na združeni doktorski studij Upravljanje digitalnim inovacijama

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za upis prve generacije studenata na združeni doktorski studij Upravljanje digitalnim inovacijama Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike i Sveučilišta u Zagrebu Ekonomskog fakulteta, u akademskoj godini 2024./2025.

U podne počinje Dan otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike

U sklopu ovogodišnje nacionalne manifestacije Festival znanosti, u četvrtak, 25. travnja 2024. od 12:00 do 14:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (Pavlinska 2), sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, održat će se Dan otvorenih vrata namijenjen maturantima te široj zainteresiranoj javnosti. Cilj Dana otvorenih vrata je upoznati učenike završnih razreda srednjih škola (prvenstveno 3. i 4. razreda), a potencijalno i naše buduće studente sa studijskim programima FOI-ja, koje maturanti mogu upisati nakon što polože ispite državne mature.

Produljen natječaj za upis studenata na novi doktorski studij FOI-ja i EFZG-a

Fakultet organizacije i informatike (FOI) te Ekonomski fakultet Zagreb (EFZG), obje sastavnice Sveučilišta u Zagrebu združili su snage i pokrenuli inovativni doktorski studij pod nazivom Upravljanje digitalnim inovacijama. Time je učinjen uzbudljiv korak prema budućnosti znanosti i obrazovanja, jer ovaj studij ima za cilj povezati ekonomiju i informacijske znanosti, stvarajući tako novo interdisciplinarno znanje stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini. Natječaj je produljen do 1. rujna 2024.

Luka Brlek, Senior Frontend Developer iz Speck-a gost je drugog FOI-jevog podcasta

Luka Brlek je 2011. godine završio studij Informacijski i poslovni sustavi na Fakultetu organizacije i informatike, a danas radi na seniorskoj poziciji u poduzeću Speck, gdje se bavi izradom dizajna i razvojem novih značajki te eCommerce i B2B aplikacija. Emisiju FOI Business Talks pogledajte u srijedu, 24. travnja 2024. u 18:00 sati putem FOI FB i YT kanala.

Održan početni sastanak projekta DECIDE u Njemačkoj

U Njemačkom gradu Böblingen, 10. i 11. travnja 2024. godine, u prostorijama vodećeg partnera, Centra za digitalizaciju regije Stuttgart (ZD.BB), okupilo se šesnaest partnera projekta DECIDE, financiranog putem programa Interreg Dunavska regija.

22.04.2024, 14:28