Sretan Uskrs!

Poštovane studentice i studenti, alumniji, suradnici i prijatelji FOI-ja, Uprava i djelatnici Fakulteta organizacije i informatike žele vam sretan Uskrs!

28.03.2024, 14:40
FOI studenti osvojili 3. mjesto na case study natjecanju u Portorožu

Od 14. do 21. ožujka 2024. godine u Portorožu se tradicionalno održavalo case study natjecanje za studente. SUZG FOI u Portorožu je predstavljao tim studenata u sastavu Dino Bali, Maksim Slamek, Patrik Šantek i Nino Kostel pod mentorstvom više asistentice dr. sc. Ivane Đunđek, a njihov je zadatak bio da sastave kratkoročni marketinški plan u kojem je cilj podići posjećenost web stranice InDoc EDGA te angažman pratitelja na njihovim društvenim mrežama, za što su momci nagrađeni osvojenim trećim mjestom.

28.03.2024, 14:04
Skraćeno radno vrijeme knjižnice

Knjižnica će u petak, 29. ožujka 2024. godine, biti otvorena do 18:00 sati.

28.03.2024, 12:44
Potpisan Sporazum o suradnji na istraživačkim i razvojnim projektima s tvrtkom Siemens Energy d.o.o.

Sporazum o suradnji na istraživačkim i razvojnim projektima između Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike i tvrtke Siemens Energy d.o.o. danas su u Varaždinu na FOI-ju potpisali dekanica Fakulteta prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa i predsjednik Uprave Siemens Energy d.o.o. Boris Miljavac, uz prisustvo ministra gospodarstva i održivog razvoja Damira Habijana. Sporazum je potpisan u cilju dugoročne znanstvene, tehničke i stručne suradnje na području istraživanja i razvoja, a posebice na projektima razvoja novih tehnologija. Današnjem sastanku su prisustvovali i prodekani izv. prof. dr. sc. Zlatko Stapić i izv. prof. dr. sc. Ivan Malbašić.

Pozvano predavanje doc. dr. sc. Nikice Daraboša, opunomoćenog ministra u Stalnoj misiji RH pri UN-u i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji

Velika nam je čast pozvati sve zainteresirane studentice i studente kao i djelatnike na pozvano predavanje koje će održati opunomoćeni ministar u Stalnoj misiji Republike Hrvatske pri Ujedinjenim narodima i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji, doc. dr. sc. Nikica Daraboš u četvrtak, 04. travnja 2024. godine s početkom u 15:30 sati putem BBB sustava. Tema predavanja je „Digitalna inkluzija u zdravstvu“.

Javni razgovor – Marko Jurišić

U ponedjeljak, 22. travnja 2024. godine, pristupnik Marko Jurišić ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

28.03.2024, 07:47
Održan prijem za FOI-jeve studente sportaše – ostvarili niz sjajnih rezultata, prvenstveno u stolnom tenisu i eSportu

Studentice i studenti FOI-ja, koji su ove akademske godine, ali i prijašnjih, ostvarili izuzetne rezultate na sportskim i esportskim natjecanjima, prisustvovali su prijemu kod Uprave FOI-ja. Dekanica prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, prodekanica izv. prof. dr. sc. Martina Tomičić Furjan te prodekani izv. prof. dr. sc. Zlatko Stapić i izv. prof. dr. sc. Ivan Malbašić su zajedno s trenerom stolnotenisača Ronaldom Ređepom pohvalili napore koje sportaši i esportaši ulažu kako bi postigli zapažene rezultate na razini cijele Hrvatske, ali i izvan nje. Presjek recentnih sportskih rezultata naših FOI-jevaca, koje vodi naš profesor tjelesne i zdravstvene kulture dr. sc. Damir Vučić, donosimo u nastavku…

Obavijest o pregledu i ocjeni ponuda te odluka o odabiru – Usluge izrade izvodljivosti s analizom troškova

U nastavku objavljujemo Obavijest o pregledu i ocjeni ponuda USLUGE IZRADE STUDIJE IZVODLJIVOSTI S ANALIZOM TROŠKOVA I KORISTI ZA REGIONALNI CENTAR ZA PREDINKUBACIJU U PAMETNOJ INDUSTRIJI

26.03.2024, 12:54
Krenuo novi ciklus FOI-jevog podcasta 'FOI Business Talks'

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike je u suradnji s Prvom školskom televizijom realizirao osmu podcast emisiju FOI Business Talks – CPSRK edition, u kojoj je gostovao Nikola Horvat, Application and Integration Support Engineer u tvrtki SICK Mobilisis d.o.o. Prva je to emisija u novom ciklusu koju realiziramo u suradnji s pojedincima iz naše alumni zajednice, uz operativnu podršku Centra za podršku studentima i razvoj karijera i Laboratorija za poduzetništvo FOI-ja. Podcast možete poslušati na našem YouTube kanalu.

Obrana završnog specijalističkog rada – Goran Nikšić

U utorak, 16. travnja 2024. godine, pristupnik Goran Nikšić branit će svoj završni specijalistički rad.

25.03.2024, 15:24