Najavljujemo svim našim budućim studentima da će upis u 1. godinu studija na FOI-ju biti proveden isključivo online putem aplikacije FOI Upisi: upisi.foi.hr.

03.07.2020, 11:42

Poštovane studentice i studenti, svjesni činjenice da je ova akademska godina bila iznimno zahtjevna i stresna zbog epidemiološke situacije, ali i potresa u Zagrebu te da ste se morali vrlo brzo prilagoditi novonastaloj situaciji, usvojiti nove oblike odvijanja nastave, ograničene resurse, a mnogi se suočiti i s neizvjesnošću oko daljnjega studiranja što je itekako utjecalo na mentalno zdravlje studenata, u nastavku vam donosimo korisne materijale za zaštitu mentalnog zdravlja koje je pripremilo Povjerenstvo za zaštitu mentalnog zdravlja djece i mladih Grada Zagreba.

03.07.2020, 08:44

Partnersko sveučilište FOI-ja, University of Pecs, u razdoblju 3. - 12. rujna 2020. godine organizira ljetnu školu pod nazivom Changing Europe – European Changes in 2020. Hrvatski studenti imaju mogućnost prijave za CEEPUS stipendiju koja pokriva sve troškove.

02.07.2020, 11:50

Radno vrijeme Knjižnice je od 7:00 do 17:00 sati.
Glavni ulaz Fakulteta je otvoren. Za dolazak u Knjižnicu nije potrebna najava. Studenti su, ulaskom u zgradu Fakulteta, obavezi nositi masku i dezinficirati ruke.
U Knjižnici i nadalje treba držati propisanu distancu između djelatnika i korisnika. U čitaonici je potrebno pridržavati se najviših higijenskih standarda te držati razmak ograničenog broja korisnika i ograničenog broja djelatnika. Za rad u čitaonici potrebna je najava i rezervacija radnog mjesta.

02.07.2020, 11:02

Na projektu E-Digilit 31. svibnja 2020. završilo je prvo izvještajno razdoblje. Projekt traje do 28. veljače 2022. godine, a uključuje partnere iz Turske, Španjolske, Engleske i Hrvatske. Glavni cilj projekta je razviti okruženje za unapređenje digitalne pismenosti u kontekstu digitalne transformacije u visokoškolskom obrazovanju, pridonijeti jačanju kapaciteta visokih učilišta u smislu digitalne pismenosti, olakšati pristup izvorima unapređenja digitalne pismenosti te time omogućiti unapređivanje digitalne pismenosti studenata.

02.07.2020, 09:24

Dana 17. srpnja 2020. godine s početkom u 10:00 sati održat će se javni razgovor pristupnika Davora Mačeka.

02.07.2020, 08:58

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Ured za studente organiziraju online interaktivno predavanje na temu "Ranjivost", koje će se održati u srijedu i četvrtak, 8. i 9. srpnja 2020. u 17:00 sati.

02.07.2020, 08:37

Natječaj za subvencionirano stanovanje u Studentsko domu u Varaždinu otvoren je do 3. kolovoza 2020. godine.

Tvrtka DignetSoftware srebrni je sponzor 31. konferencije CECIIS 2020, koja će se održati od 7. do 9. listopada 2020. na FOI-ju u Varaždinu (i po potrebi online). Organizatori konferencije, Fakultet organizacije i informatike te europska mreža EDEN sa zadovoljstvom ponovno surađuju s tvrtkom DignetSoftware, koja je podržala i prošlogodišnje izdanje spomenute konferencije.

Goran Šprem, Senior NET Software Engineer u varaždinskoj tvrtki Mobilsis podijelio je s nama svoju priču o razvoju karijere. Od održavanja semafora do team leada u jednoj od najprosperitetnijih IT tvrtki u Hrvatskoj, Goran je ispričao sve detalje od fakultetskih dana do današnjih svakodnevnih radnih zadataka...

30.06.2020, 11:26