Upisi u ljetni semestar ak. godine 2023./2024.

Upisi u ljetni semestar provode se online preko Studomata, aplikacije FOI Upisi i sustava FOI Pay od 12. do 23. veljače 2024.

Dekanica Fakulteta organizacije i informatike predstavlja FOI na EFMD 2024 konferenciji

Dekanica Fakulteta organizacije i informatike prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa sudjeluje na prestižnoj EFMD 2024 konferenciji, koja se održava od 6. do 7. veljače u Amsterdamu.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi? Otvorene su prijave za 12. Studentski simpozij u SAD-u

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 12th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati od 10. do 20. srpnja 2024. u Sjedinjenim Američkim Državama. Ovogodišnji tradicionalni 12. Studentski simpozij organiziramo u suradnji s partnerskim Sveučilištima University of Cincinnati, OH, USA i Indiana State University, IN, USA.

Pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD global network direktorice za centralnu i istočnu Europu

U utorak, 9. siječnja 2024. s početkom u 9:00 sati u dvorani 2 (FOI 2) bit će održano pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD Global Network, direktorice za centralnu i istočnu Europu. Cilj predavanja je upoznati sudionike s važnošću i prednostima mreže EFMD Global i EFMD akreditacija. Predavanje će biti održano na engleskom jeziku.

08.01.2024, 14:14
Raspored kolokvija za zimski semestar 2023./2024.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2023./2024. za prijediplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.

Pozvano predavanje Filipa Bermaneca i Josipa Mlakara iz tvrtke Emil Frey Digital d.o.o. na kolegiju Uzorci dizajna

U utorak, 5. prosinca 2023. godine, u sklopu kolegija Uzorci dizajna na Diplomskom studiju informatike (Informacijsko i programsko inženjerstvo) pozvano predavanje održat će Filip Bermanec i Josip Mlakar iz tvrtke Emil Frey Digital d.o.o., pod nazivom „Iskustva u uvođenju i mentoriranju novih zaposlenika, metodologije rada u razvoju softvera te primjena uzoraka dizajna na slučajevima iz prakse“. Pozvano predavanje počinje u 15.15 h na FOI 2 u dvorani 9 i otvoreno je za sve zainteresirane studente.

Promovirana 473 FOI-jeva prvostupnika/ca i magistra/ica

U petak, 1. prosinca i u subotu, 2. prosinca 2023., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike. Ove ak. godine FOI je promovirao 473 promoventa.

Svečana promocija prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih prvostupnika, prvostupnika poslovne informatike te sveučilišnih magistara Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. prosinca 2023. godine u Koncertnoj dvorani HNK-a Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Posjet izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business

U vremenu od 13. do 17. studenog 2023. na Fakultetu organizacije i informatike boravio je izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University, Scott College of Business iz Terre Haute u Indiani u SAD-u.

Obavijest o podjeli X-ica za studente 1. godine diplomskih studija FOI-ja

Želimo vas obavijestiti da će podjela studentskih iskaznica (x-ica) za studente prve godine diplomskih studija biti održana u srijedu, 11. listopada 2023. od 10 do 16 sati u podrumu FOI 1.

05.10.2023, 12:16