Prihvaćene i odbačene kandidature za predstavnike Studentskog zbora FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Podizanje studentskih iskaznica za studente diplomskih studija

Poštovani studenti diplomskih studija FOI-ja, studentske iskaznice (X-ice) možete podići u referadi FOI1(studenti diplomskih studija informatike) i u referadi FOI2 (studenti diplomskog studija Ekonomika poduzetništva) u vremenu od 9 do 13 sati.

18.10.2016, 18:55
Pozvano predavanje - Jelena Kovačić, Evenio d.o.o.

U četvrtak 20. listopada 2016. u sklopu predavanja na predmetu Poduzetničke strategije (diplomski studij Ekonomika poduzetništva) kao pozvana predavačica pridružit će nam se Jelena Kovačić. Jelena je jedna od suosnivačica i direktorica poduzeća Evenio d.o.o.

18.10.2016, 14:35
Kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 24., 25. i 26. listopada u terminima od 14 do 16 sati.

Raspored kolokvija u zimskom semestru ak. god. 2016./2017.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru za preddiplomski studij IPS, preddiplomski studij EP te diplomske studije informatike i diplomski studij EP.

11.10.2016, 12:15
Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja

U utorak, 8. studenoga i srijedu, 9. studenoga 2016. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

U tijeku su prijave u najveću organizaciju mladih na svijetu – AIESEC!

U tijeku su prijave za članstvo u AIESEC-u. Prijave su otvorene do srijede, 12. listopada 2016. godine.

Podizanje indeksa

Studenti ponavljači 1. godine, studenti 2. i 3. godine preddiplomskih studija te studenti 1. i 2. godine diplomskih studija moći će svoje indekse podići nakon 1. studenoga 2016. godine. O načinu i mjestu podjele indeksa studenti ce biti obavješteni naknadno.

Slikanje za studentske iskaznice

Pozivaju se studenti 1 godine preddiplomskih sveučilišnih studija (koji nisu obavili slikanje prilikom upisa) i studenti koji su upisali razlikovnu godinu diplomskog studija da se dođu slikati za studentske iskaznice u srijedu 28.09.2016. u kabinet Studentskog zbora od 16 do 17 sati.

Natječaj za sudjelovanje na Smotri Sveučilišta

Centar za podršku studentima i razvoj karijera Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za sudjelovanje studenata na Smotri Sveučilišta u Zagrebu.