Natječaj za studente – Ljetna škola na FON-u u Beogradu

Studenti Fakulteta organizacije i informatike i ovo ljeto imaju prilike sudjelovati na FON Summer School 2024. Ljetna škola naziva “Sustainable Practice in the Financial Industry” održat će se na kampusu Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu od 15. do 19. srpnja 2024. godine. Rok za prijavu je 29. ožujka 2024.

Objavljen je natječaj za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini. 2024./25.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2024./25. Natječaj je otvoren do 4. ožujka 2024.

Prilika za studente – CEEPUS ljetna škola u Grazu

Obavještavamo studente FOI-ja da imaju prilike sudjelovati u ljetnoj školi u Grazu koja će se održati na FH JOANNEUM - University of Applied Sciences u lipnju 2024. Rok za prijavu je 22. veljače 2024.

Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Australiji, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, SAD-u, Singapuru, Tajvanu, Brazilu, Čileu i Urugvaju.

Održan 8. Erasmus+ info dan za studente

U četvrtak, 25. siječnja 2024. godine Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je 8. po redu Erasmus+ info dan. I ove godine su studenti FOI-ja su imali prilike saznati sve o mogućnostima za mobilnost kroz Erasmus+ program koja su im na raspolaganju te čuti iskustva svojih kolega koji su sudjelovali u mobilnostima.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Objava natječaja za Erasmus praksu u inozemstvu - ak. godina 2023./24.

Obavještavamo student FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu objavilo 2. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2023./24.

Rok za prijavu je 29. veljače 2024.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Design IT for the better” kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. Program će se održati kombinirano i trajat će od 4. listopada do 11. studenoga 2023. Finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) održat će se fizički u Amsterdamu. Rok za prijavu je 23. kolovoza 2023.

Međunarodna ljetna škola u Austriji

Renomirana tvrtka Infineon Technologies Austria AG organizira ljetnu školu za studente u razdoblju od 18. do 22. rujna 2023. pod nazivom AnaGen „Disruptive methods for the next generation of Chip Design“. Više o prijavama u nastavku!

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji
BIP Kranj Letak

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 4. do 9. rujna 2023., a može sudjelovati do 4-ero studenata i 1 nastavnik s FOI-ja.Rok za prijavu je 5. lipnja 2023.