Natječaj

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto IV. vrste – ostala radna mjesta IV. vrste  SPREMAČICA (1 izvršitelj) na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom.

22.12.2016, 14:59
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste -  OSTALA RADNA MJESTA I. VRSTE- RAČUNOVODSTVENI REFERENT – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme od 6 mjeseci.

22.12.2016, 14:56
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste - OSTALA RADNA MJESTA I. VRSTE – STRUČNI SURADNIK ZA KNJIŽNIČARSKE POSLOVE––DIPLOMIRANI KNJIŽNIČAR -1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 6 mjeseci.

22.12.2016, 14:50
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor jednog suradnika u  suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta  za područje društvenih znanosti, polje ekonomija za grupu predmeta vezanih uz organizaciju i menadžment i organizacijsko ponašanje i Natječaj za izbor jednog suradnika u  suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta  za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti za grupu predmeta vezanih uz informatiku.

19.12.2016, 09:41
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor na radno mjesto I. vrste – u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta na određeno vrijeme, za razdoblje trajanja projekta IP-2014-09-3877 Internet stvari – okvir interoperabilnosti.

19.12.2016, 09:30
Poništenje natječaja

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje natječaja za izbor na radno mjesto I. vrste - u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta na određeno vrijeme, za razdoblje trajanja projekta IP-2014-09-3877 Internet stvari – okvir interoperabilnosti.

19.12.2016, 09:25
Odabir kandidata temeljem objavljenog natječaja

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na položaj I. vrste – stručni suradnik u Centru za međunarodne projekte na određeno vrijeme od 6 mjeseci obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Irina Rinkovec, mag.oec.

13.12.2016, 09:28
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za izbor jednog suradnika u  suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta  za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz formalne metode, baze znanja i upravljanje znanjem na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti.

23.11.2016, 12:58
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječa za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom u Centru za međunarodne projekte.

22.11.2016, 07:39
Natječaj

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog nastavnika u znanstveno nastavnom zvanju i radno mjesto izvanrednog profesora  (m/ž) za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti za grupu predmeta vezanih uz elektroničko i mobilno poslovanje i upravljanje odnosima s klijentima na Katedri za razvoj informacijskih sustava.

25.10.2016, 13:00