Izborno povjerenstvo za provođenje studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje konačne rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

11.04.2017, 13:09

Izborno povjerenstvo za provođenje studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Privremene rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

30.03.2017, 09:13

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkim mjestima za Studentske izbore koji će se održati 28. i 29. ožujka 2017. godine.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

20.03.2017, 09:30

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, u utorak i srijedu 28. i 29. ožujka 2017. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih izbora za Studentski zbor objavljuje konačne rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

23.11.2016, 12:51

Skupština Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike raspisuje Natječaj za obavljanje funkcije studentskog pravobranitelja na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Rok za prijavu na Natječaj i predaju motivacijskog pisma je 16. studenoga 2016.

11.11.2016, 15:52

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

10.11.2016, 10:18

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike poziva sve zainteresirane studentice i studente da se prijave na natjecanja u znanju na međunarodnom susretu studenata elektrotehnike "Elektrijada".

31.10.2016, 09:22