Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkim mjestima za Studentske izbore koji će se održati 28. i 29. ožujka 2017. godine.

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru za preddiplomski studij IPS, preddiplomski studij EP, diplomske studije informatike i EP te stručni studij PITUP Varaždin.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 14., 15. i 16. ožujka u terminima od 14 do 16 sati.

Na temelju Odluke Senata sa sjednice održane 14. veljače 2017. godine, Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2016./2017.

U srijedu, 1. veljače 2017. godine CPSRK organizira tribinu za studente 2. i  3. godine preddiplomskih studija i studente završnih godina diplomskih studija informatike, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 3 na FOI 2 s početkom u 14:00 sati.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2016./2017.  za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

U petak 13. siječnja 2017. godine u Koncertnoj dvorani HNK Varaždin održat će se 6. promocija sveučilišnih prvostupnika ekonomije (109 promovenata) i 5. promocija sveučilišnih magistara ekonomije (68 promovenata).

09.01.2017, 15:49

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Poštovani studenti diplomskih studija FOI-ja, studentske iskaznice (X-ice) možete podići u referadi FOI1(studenti diplomskih studija informatike) i u referadi FOI2 (studenti diplomskog studija Ekonomika poduzetništva) u vremenu od 9 do 13 sati.

18.10.2016, 18:55

U četvrtak 20. listopada 2016. u sklopu predavanja na predmetu Poduzetničke strategije (diplomski studij Ekonomika poduzetništva) kao pozvana predavačica pridružit će nam se Jelena Kovačić. Jelena je jedna od suosnivačica i direktorica poduzeća Evenio d.o.o.

18.10.2016, 14:35