Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za dva nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju i radno mjesto docenta i jednog suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta.

08.03.2017, 10:51

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u  suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta  za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz formalne metode, baze znanja i upravljanje znanjem na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Vlatka Sekovanić, mag.educ.inf.

23.02.2017, 16:28

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u  suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta  za područje društvenih znanosti, polje ekonomija za grupu predmeta vezanih uz organizaciju i menadžment i organizacijsko ponašanje na Katedri za organizaciju obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Nikolina Dreven, mag.oec.

23.02.2017, 16:26

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik– 1 izvršitelj na određeno vrijeme od 3 mjeseca obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Andrea Lach, mag.nov.

16.02.2017, 10:21

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik projektni asistent, na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ – 1 izvršitelj na određeno vrijeme obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Matea Kvakan, mag.oec.

14.02.2017, 12:59

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto IV. vrste – SPREMAČICA (1 izvršitelj) na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Andreja Hleb.

08.02.2017, 10:26

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja raspisanog 16. prosinca 2016. godine u Narodnim novinama 118/2016, službenim mrežnim stranicama Fakulteta, Večernjem listu i službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskoga istraživačkog prostora za izbor na radno mjesto I. vrste - u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta na određeno vrijeme, za razdoblje trajanja projekta IP-2014-09-3877 Internet stvari – okvir interoperabilnosti.

27.01.2017, 15:46

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od jedne godine s punim radnim vremenom u Centru za međunarodne projekte.

26.01.2017, 09:35

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 3 mjeseca s punim radnim vremenom.

26.01.2017, 09:24

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste -  STRUČNI SURADNIK – PROJEKTNI ASISTENT, na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta.

26.01.2017, 09:17