Završna konferencija projekta Stand4INFO

Objavljeno: 07.09.2016

Pozivamo Vas na završnu konferenciju projekta “Stand4INFO - Razvoj visokoobrazovnih standarda zanimanja, standarda kvalifikacije i studijskih programa na osnovama Hrvatskog kvalifikacijskog okvira u području informatike” koja će se održati 13. rujna 2016. godine u dvorani 1 Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu s početkom u 10:30 sati.

Projekt Stand4INFO financiran je u sklopu Europskog socijalnog fonda, operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala. Nositelj projekta je Fakultet organizacije i informatike, a partneri na projektu su: Sveučilište u Zagrebu (Centar za unaprjeđenje nastavničkih kompetencija i Centar za savjetovanje i podršku studentima), Sveučilište u Rijeci (Odjel za informatiku), Tehničko veleučilište u Zagrebu. Hrvatski informatički zbor, APIS IT d.o.o., Mobilisis d.o.o. i Evolva d.o.o.

Program završne konferencije možete naći ovdje.

Unaprijed zahvaljujemo na odazivu te molimo da svoj dolazak potvrdite putem Obrasca za prijavu do 11. rujna 2016. godine.