Studentska udruga Business Club@FOI prima nove članove i poziva na prvi sastanak u akademskoj godini 2016. / 2017.

Objavljeno: 24.10.2016

Prvi sastanak studentske udruge koja djeluje na Fakultetu organizacije i informatike Business Club@FOI u ovoj akademskoj godini, održat će se 27. 10. 2016. s početkom u 14,30h u Vijećnici Fakulteta. Sastanak je ujedno i prilika da pozovemo sve zainteresirane studente sa svih studijskih smjerova na FOI-ju koji žele stjecati dodatna znanja, a posebice iz financija da postanu članovi udruge.

Udruga Business Club@FOI je nastala u 2016. godini na inicijativu studenata s idejom da kroz zajedničko druženje i radionice, članovi, ali i svi oni koji to tek žele postati dobiju priliku za dodatno financijsko obrazovanje i obrazovanje iz drugih srodnih područja.  Program sastanka:

1. Predstavljanje predsjedništva i upoznavanje novih članova
  2. Izrada plana aktivnosti za akademsku godinu 2016./2017.