Raspored upisa u ljetni semestar

Objavljeno: 11.01.2017

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2016./2017.  za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Poštovane studentice i studenti preddiplomskih i diplomskih  studija, kako bi se izbjegle gužve prilikom upisa u ljetni semestar napravljen je raspored upisa.

Preddiplomski sveučilišni studiji Informacijski sustavi/Poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva

• Ponedjeljak 20.2.2017. - 1. godina preddiplomskih studija
  • Utorak 21.2.2017. - 2. godina preddiplomskih studija
  • Srijeda 22.2.2017. - 3. godina preddiplomskih studija
    • Pojedina godina studija uključuje sve studente bez obzira na status (redoviti ili izvanredni) i način upisa (prvi upis godine studija, ponavljanje godine ili nastavak studija).
    • Mjesto upisa: referada FOI1 (Informacijski sustavi/Poslovni sustavi) i dvorana 10, FOI1 (Ekonomika poduzetništva)

Diplomski sveučilišni studiji Informatike i Ekonomika poduzetništva

• Četvrtak 23.2.2017. - 1. godina diplomskih studija
  • Petak 24.2.2017. - 2. godina diplomskih studija
    • Mjesto upisa: referada FOI1 (IPI, OPS, BPBZ i IUO) i dvorana 10, FOI1 (Ekonomika poduzetništva)

Preddiplomski stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju – redovni studij PITUP VŽ

• Srijeda 1.3.2017. - 1. godina preddiplomskog studija
  • Četvrtak 2.3.2017. - 2. godina preddiplomskog studija
  • Petak 3.3.2017. - 3. godina preddiplomskog studija
    • Pojedina godina studija uključuje sve REDOVITE studente bez obzira na način upisa (prvi upis godine studija, ponavljanje godine).
    • Mjesto upisa: referada FOI2

Svi koji se neće pridržavati rasporeda upisa, a da pritom nemaju opravdani razlog, upis će moći napraviti naknadno, u prvom tjednu nastave, pri čemu će morati zamolbom zatražiti naknadni upis i podmiriti odgovarajuće troškove.

Studenti koji su završili sa zimskim ispitnim rokom (imaju sve potpise i upis ocjene u indeks i ISVU), ne moraju čekati termine upisa već upis u referadi mogu obaviti i ranije (početno od 6. veljače 2017. godine.)

Nakon upisa, indeksi studenata bit će na obradi u referadi do 13. ožujka 2017.  godine. U tjednu nakon toga, bit će objavljen raspored kada i gdje će se moći podići indeksi.

Nastava u ljetnom semestru započinje 27. veljače 2017. godine (sveučilišni studiji), odnosno 6. ožujka 2017. godine (stručni studij).