U tijeku su prijave za „Ready, steady, code! 3.0“

Objavljeno: 25.10.2016

Već treću godinu za redom Fakultet organizacije i informatike (FOI) Sveučilišta u Zagrebu te tvrtka Asseco SEE iz Zagreba zajedničkim snagama organiziraju „Ready, steady, code!“ programersko natjecanje. Prijave za „Ready, steady, code!“ natjecanje su otvorene od ponedjeljka 24. listopada a traju do 5. studenoga 2016. (subota).

Osobito smo ponosni što je od ove godine „Ready, steady, code!“ natjecanje službeno član „Major League Hacking“ i kao takvo je prvo u Hrvatskoj koje je primljeno u tu međunarodnu ligu. MLH je službena studentska hackathon liga koja godišnje okuplja preko 200 inovativnih natjecanja koja inspiriraju inovacije, njeguju zajedništvo i podučavaju vještine računalnih znanosti više od 65.000 studenata diljem svijeta.

Natjecanje će se održati u subotu 26. studenoga 2016. u 10 sati u prostorijama Prve gimnazije Varaždin. U nedjelju 27. studenoga 2016. u 17 sati u dvorani 1 FOI-ja je predviđeno predstavljanje rješenja, a u 20 sati i proglašenje pobjednika u prostorijama kluba „Barfly“ u Varaždinu.

Ukupan fond nagrada iznosi 20 000 kuna (nagrada za 1. mjesto iznosi 10 000 kn, za 2. mjesto 6 000 kn, a za 3. mjesto 4 000 kn), a za njih će se boriti čak 15 timova.

Ready, steady, code! je studentsko natjecanje u kojem sudionici pokazuju svoje znanje i vještine razvoja programskih proizvoda. Natjecanje traje intenzivnih 24 sata tokom kojih natjecatelji rješavaju zadani problem, nakon čega svoje rješenje prezentiraju stručnom žiriju koji se sastoji od stručnjaka iz privrede i akademske zajednice.

Više možete saznati na internetskim stranicama RSC natjecanja: http://rsc.hr/

Nadamo se da se vidimo na ovom zanimljivom natjecanju!