Predstavljanje web aplikacije 'Forum stipendija'

Objavljeno: 20.02.2017

U petak 17. veljače 2017. u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu predstavljena je web aplikacija Forum stipendija. Ideja o toj aplikaciji kao jedinstvenome mjestu predstavljanja mogućnosti stipendiranja studenata javnih hrvatskih sveučilišta i veleučilišta ne samo u Hrvatskoj nego i u inozemstvu inicirana je na jednoj od sjednica Rektorskoga zbora Republike Hrvatske.

Predstavljanju web aplikacije nazočili su ministar znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Pavo Barišić, predsjednik Rektorskoga zbora prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, predsjednica Posebnoga stručnog povjerenstva za provedbu Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije i rektorica Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijana Vican, rektori ostalih hrvatskih sveučilišta, dekani i prodekani fakulteta i umjetničkih akademija u Hrvatskoj te nekoliko studentskih predstavnika. Web aplikaciju Forum stipendija predstavio je njezin autor dr. sc. Mario Konecki, docent na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, a samo predstavljanje moderirala je prorektorica za studente, studije i upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Ivana Čuković-Bagić.

Više možete pročitati na stranicama Sveučilišta u Zagrebu: www.unizg.hr

Web aplikacija je dostupna na mrežnoj adresi: www.moja-stipendija.hr.