Predstavljanje studentskih udruga i aktivnosti za brucoše

Drage brucošice i brucoši, dobro došli na FOI! Kako bismo vam što više olakšali prve studentske dane, u srijedu28. rujna 2016. godine u 18 sati (FOI 1, dvorana 1), Centar za podršku studentima i razvoj karijera će održat kratku prezentaciju tijekom koje će vas informirati o svim važnim aspektima studentskog života na FOI-ju, a ujedno ćete imati mogućnost dobiti odgovore na sva eventualna pitanja.

U sklopu ovog predstavljanja, predstavnik Sveučilišnog računarskog centara, predstavit će SRCE, a studenti će još imati priliku saznati i o mogućnostima koje pružaju razne ustrojbene jedinice Fakulteta te studentske udruge:

• Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI
  • Sportska udruga FOI
  • Knjižnica FOI-ja
  • Ured za studente s invaliditetom
  • Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI
  • Studentski zbor
  • Studentska savjetnica
  • Studentska pravobraniteljica
  • Centar za informatičku podršku
  • Laboratorij za otvorene sustave i sigurnost (OSS)
  • Ured za međunarodnu suradnju
  • STAK
  • Microsoft student partner program
  • MT lab FOI - Grupa za razvoj i transfer mobilnih tehnologija
  • Međunarodna udruga studenata AIESEC
  • Centar za mlade grada Varaždina – VAKUUM
  • Pjevački zbor
  • IOtech
  • FOI Buraz

Pozivamo Vas da se odazovete u što većem broju kako biste od samog početka studija informirali o mogućnostima koje Vam nudi studij na FOI-ju te bili spremni za akademske izazove.

Za sva dodatna pitanja kontaktirajte nas e-mailom na: cpsrk@foi.hr ili potražite dodatne informacije na portalu cpsrk.foi.hr

Vidimo se!

Centar za podršku studentima i razvoj karijera