Pozvano predavanje - Jelena Kovačić, Evenio d.o.o.

Objavljeno: 18.10.2016

U četvrtak 20. listopada 2016. u sklopu predavanja na predmetu Poduzetničke strategije (diplomski studij Ekonomika poduzetništva) kao pozvana predavačica pridružit će nam se Jelena Kovačić. Jelena je jedna od suosnivačica i direktorica poduzeća Evenio d.o.o.

Jelena će nam ispričati s kakvim idejama su ona i još dvije kolegice krenule u poduzetničke vode u samom jeku krize i kako ih je poduzetničko okruženje tjeralo da svoju strategiju prilagođavaju tržišnim uvjetima uz pridržavanje vlastitih principa i slijeđenje svojih ideja. Predavanje počinje u 8:30, pa molimo sve studentice i studente da dođu par minuta ranije, kako ne bismo prekidali gošćino izlaganje. U slučaju da imate bilo kakvih pitanja, potičem vas da proučite poduzeće (www.evenio.hr) i naoružate se radoznalošću.