Poziv - Erasmus+ info dan za studente

Objavljeno: 24.11.2016

Drage studentice i studenti, pozivamo vas na FOI Erasmus+ info dan koji će se održati 6. prosinca 2016. s početkom u 12 sati u caffe baru Info Club (FOI1, podrum). Info dan organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja s ciljem informiranja i predstavljanja mogućnosti za međunarodnu mobilnost koje studenti FOI-ja imaju u okviru programa Erasmus+.

Erasmus+ info dan namijenjen je svim studentima, jednako studentima preddiplomskih i diplomskih studija informatike i Ekonomike poduzetništva te stručnog studija PITUP. Uz kavu ćete moći saznati sve o stranim sveučilištima na koja možete na Erasmus+ studijski boravak, a predstavit  ćemo i mogućnosti za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu. Studenti koji su već bili na razmjeni ili stručnoj praksi održat će prezentacije o svojim iskustvima, a one koji su trenutno u inozemstvu kontaktirat ćemo putem Skype-a. Od svojih kolega ćete iz prve ruke saznati kako i kada se prijaviti, gdje i kako otići na mobilnost, koje su koristi od takve mobilnosti i što znači pri zapošljavanju, o čemu treba voditi računa…te dobiti odgovore na sva ostala pitanja koja vas budu zanimala.

Ovdje možete vidjeti program Erasmus+ info dana, a sve zainteresirane molimo da se prijave na international@foi.hr  Za sva dodatna pitanja možete nas kontaktirati e-mailom  ili potražiti u Uredu za međunarodnu suradnju (FOI1, 1. kat, kabinet 56).

Dođi, informiraj se i postani i ti Erasmus+ student!