Poništenje natječaja

Objavljeno: 03.05.2017

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja raspisanog 10. ožujka 2017. godine (NN 21/2017) za izbor jednog suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti za grupu predmeta vezanih uz programsko inženjerstvo i analizu i razvoj programa na Katedri za razvoj informacijskih sustava (zamjena za privremeno nenazočnog djelatnika).

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

Objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA