Osnivanje pjevačkog zbora FOI-ja

Objavljeno: 24.02.2016

Poštovani sadašnji i bivši studenti i djelatnici FOI-ja, s veseljem vas obavještavamo kako je u tijeku osnivanje pjevačkog zbora Fakulteta organizacije i informatike koji će s radom početi početkom ljetnog semestra ove akademske godine. Cilj ovog projekta je omogućiti sadašnjim i bivšim studentima i djelatnicima FOI-a novu platformu za kreativno izražavanje, međusobno umrežavanje i dobru zabavu, te dodatno obogatiti ponudu izvannastavnih sadržaja.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se prijave za članstvo u novom zboru preko sljedeće poveznice: http://goo.gl/forms/BwO29btvSn. Prijave se primaju do 6. ožujka 2016. godine.

Poznavanje nota te prethodno glazbeno iskustvo i obrazovanje su poželjni, no ne i nužni za pristupanje zboru. Od puno veće važnosti za članstvo u pjevačkom zboru FOI-a bit će volja i disciplina dolazaka na probe koje će se održavati jednom do dva puta tjedno u poslijepodnevnim satima (najčešće u 17 sati), ali sve dogovorno.

Svi zainteresirani kandidati bit će na vrijeme obaviješteni o točnom terminu prve probe koja će se održati početkom ožujka 2016. godine.

Na kraju vas molimo da ovu informaciju proslijedite svim sadašnjim i bivšim studentima i djelatnicima FOI -a za koje smatrate da bi mogli bili zainteresirani uključiti se u rad Zbora. Radujemo se vašim prijavama i osnivanju prvog pjevačkog zbora u povijesti FOI-a!

Za sve dodatne informacije slobodno se obratite na adresu e-pošte zbor@foi.hr.