Odbojkaši izborili četvrtfinale u odbojci

Objavljeno: 24.04.2017

Muška odbojkaška ekipa Fakulteta organizacije i informatike izborila je četvrtfinale Sveučilišnog prvenstva.

Muška odbojkaška ekipa Fakulteta organizacije i informatike do sada je na Sveučilišnom prvenstvu postigla veliki uspjeh. Uspjeli smo kao drugo plasirani u skupini A izboriti sudjelovanje u četvrtfinalu koje će se održati ove subote (22.4.2017.) u 17:00 sati na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu. Protivnik našima je ekipa Filozofskog fakulteta. Istog dana u 19:30 sati održat će se i polufinalne utakmice između pobjednika iz susreta FOI:FF - VEF:FER i PMF:EFZG - KIF:TVZ.

Osim naše odbojkaške ekipe sutra u 10:00 sati muška košarkaška ekipa FOI odigrat će utakmicu 7. kola natjecanja protiv Šumarskog fakulteta. Utakmica će se održati u dvorani Ekonomskog fakulteta u Zagrebu.

Poželimo sreću našim dečkima i čestitke svima na dosadašnjem uspjehu.